Start!

08.10.2012

Pod tym linkiem możecie zalogować się do panelu zespołu. Będą do tego potrzebne dane, jakie otrzymaliście od nas po rejestracji (e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia). Pamiętajcie także, że najpierw należy się zalogować w serwisie 100lat.gramiejska.pl.

Informujemy także, że nadal można się zgłaszać do udziału w Grze i zachować szanse na zwycięstwo! Decydujący dla wyniku jest bowiem czas ukończenia ostatniej, trzeciej odsłony rozgrywki (wraz z zadaniem bonusowym, jeżeli chcecie się włączyć do walki o nagrody).

P.S. Odpowiedzi na pytania internetowe szukajcie w bibliotekach, pytajcie starszych harcerzy lub wykorzystajcie czeluści Internetu! Dodatkowo udostępniamy Wam w formie e-book'a część książki Szymona Dąbrowskiego "Wincenty Wierzejewski. Działaj, twórz i nie bój się życia", wydanej w 2008 roku przez wydawnictwo Media Expo. Jest to najobszerniejsza biografia założyciela poznańskiego skautingu i pierwszego Komendanta Hufca "Piast", w której autor szeroko opisał początki ruchu harcerskiego w naszym mieście.
 

Powodzenia!
Sztab Gry

 

« inne aktualności