Jutro wielki finał!

12.10.2012

Już jutro, 13 października o godzinie 12:00 w panelach Waszych zespołów zostaną opublikowane zadania ostatniej, 3. odsłony naszej Gry.

Przypominamy, że podobnie jak w dwóch poprzednich etapach, czekają na Was dwie części. Obowiązkowa – tj. rozwiązanie zadań w Internecie i fakultatywna w formie tzw. bonusa – polegająca na wykonaniu zadania na terenie centrum Poznania. Do ukończenia Gry wystarczy rozwiązać zadania w Internecie. Zadania bonusowe są nieobowiązkowe, ale bez ich rozwiązania nie można wygrać Gry!

Pamiętajcie, że osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie zgody rodziców na udział w Grze w trakcie działań na terenie centrum miasta.

Dodatkowo zwracamy uwagę na to, że gra toczy się w normalnym ruchu miejskim - w ferworze walki nie zapomnijcie o Waszym bezpieczeństwie (w szczególności prosimy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego).


Informujemy, że jutrzejszy bonus będzie trochę bardziej rozbudowany niż dwa pierwsze i zdobycie kodu może zająć nawet kilkadziesiąt minut.


Powodzenia!
Sztab Gry
 

P.S. Oczywiście zadania 3 odsłony można realizować w dowolnie wybranym przez Was momencie, niekoniecznie zaraz po godzinie 12:00 w dniu jutrzejszym. Macie na to czas do 16 października, kiedy Gra się kończy. Cały czas można także zgłaszać nowe zespoły do Gry i realizować jej zadania.

 

« inne aktualności